Võru linn valis kalleima tänavaehitaja

Inno Tähismaa 17. august 2001, 15:33

Võrus Paju ja Tartu tänava lõikude uuendajaks valis linnavalitsus kolme kandidaadi seast ASi Ratex, kelle pakkumuse järgi saavad kaks tänavalõiku uue ilme 12 miljoni krooni eest, kirjutab Võrumaa Teataja, viidates abilinnapea Andres Kõivult saadud infole.

Võitjaks tuli sellega kalleima pakkumuse teinud ettevõte. Lisaks Ratexile osalesid konkursil AS K H ning AS Treff. Neljandana pakkumuse teinud AS Skanska EMV esitatud paberid ei vastanud Kõivu kinnitusel nõuetele.

Kõivu sõnul olid kõigi kolme sõelale jäänud ettevõtte pakkumused võrdse hinnatasemega, võitnud ettevõtte oma oli 400 000 krooni võrra teistest kallim. Põhjus, miks valiti kalleim ettevõte, on Kõivu sõnul lubatud tööde teostamise aeg, mis ASil Ratex oli konkurentidest lühem.

Kui kaotanud ettevõtted ei vaidlusta kahe nädala jooksul konkursi tulemust, saab linnavalitsus vastavalt seadusele ettevõttega töölepingu sõlmida.

Erinevalt varasematest teadetest ei saa Paju ja Tartu tänavad veel sügisel uut asfaltkatet. Sel aastal tehakse seal nn torutööd, asfalteerimine jääb kevadesse. Kõivu kinnitusel on kaks tänavat talvel liikluseks avatud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing