Tee Helmese partneriks

27. august 2001, 00:00


Andres Agasild

  • sünniaeg: 18.12.1976
  • haridus: ärijuhtimine (BBA) Concordia Rahvusvaheline Ülikool Eestis, cum laude

I etapp ? müügimees
1995?1996

Ametinimetus oli müügimees ja töö eesmärk ühesilbiline ? müü. Alguseks väga väikesed projektid ja firmad, kogemuste ja teadmiste kasvades paisusid ka projektid ja vastutus. Helmese tähtede hulka tõid kaks projekti: Eesti Mobiiltelefoni arvutivõrk (1,7 mln) ja põllumajandusregistri arvutisüsteemid (5,8 mln).

II etapp ? müügijuht
1996?1998

Edukas müügitöö tõi kaasa müügijuhiks edutamise. Töökohustusteks sai müügimeeskonna töö juhtimine ning suurimate müügiprojektide koordineerimine (Eesti Energia ja Eesti Telefoni infrastruktuuriprojektid 9,2 miljonit). Suurimaks saavutuseks sai 32 müügi kasv.

III etapp ? riistvara tootejuht
1998?1999

Organisatsiooniliste muutuste käigus sai müügijuhi ametist tootejuhi amet.

Vastutusvaldkonda kuulusid: müük, ostujuhtimine ja partneritega suhtlemine. Perioodi suurimaks saavutuseks oli koostöö alustamine Compaqiga ning Helmese saamine Compaqi suurimaks partneriks Eestis.

IV etapp ? infrastruktuuri meeskonna juht
alates 1999

Helmeses võib edukas projektijuht toimiva äriplaani korral palgata juurde inimesi ja luua oma meeskonna. 1999. a loodi Helmesesse eraldi toimiva äriüksusena infrastruktuuri meeskond, mille tööd hakkas juhtima infrastruktuuri meeskonna juht. Perioodi olulisim saavutus oli Eesti ajaloo suurima arvutiprojekti võitmine ja läbiviimine ? põllumajandustootjate arvutiprojekt (3500 arvutit ja 35 miljonit krooni).

V etapp ? partner ja juhatuse liige
alates 2000

Edukaimad meeskonnajuhid tõstetakse partneri staatusesse, millega kaasneb osalus firmas ning üldjuhtimisega seotud kohustused ja vastutus. Edukas infrastruktuuri meeskonna juhtimine tõi kaasa partneriks edutamise ning juhatuse liikmeks valimise.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:08

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing