Vaidlused seiskasid Texaco tankla valmimise Tartus pooleks aastaks

30. august 2001, 12:33

AS Hydro Texaco Eesti avab Tartus paari nädala pärast automaattankla, mille käivitamine on vaidluste tõttu maanteeametiga seisnud umbes pool aastat, ütles Hydro Texaco Eesti haldusjuht Urmas Mark.

?Jõudsime lõpuks kokkuleppele, et maanteeameti poolt nõutavaid täiendavaid kulusid aitab osaliselt katta Tartu linn,? rääkis Mark.

Vaidlus maanteeametiga puudutab tanklast väljasõiduteed Valga maanteele. Sama tee parendab ka liiklust täna avatud Lõuna-Eesti suurimasse kaubanduskeskusesse Lõunakeskus.

Margi kinnitusel plaanis Hydro Texaco Eesti vahepeal isegi nõude esitamist maanteeametile, sest kuude viisi tulutult seisnud bensiinijaam tähendas sadu tuhandeid kroone saamata jäänud käivet.

?Parim lahendus on siiski kompromiss,? sõnas Mark. ?Raske oleks olnud nõuet esitada, sest planeerimisvigu oleme teinud meie ja on teinud ka Tartu linn.?

Margi sõnul hakatakse täna bensiinijaamas paigaldama tehnoloogiat. ?Paigaldamine ja seadistamine võtab paar nädalat aega,? sõnas Mark. ?Vaja on ka väljasõiduteele panna veel üks kiht asfalti.? Mark avaldas lootust, et tankla on paari nädala pärast avatud.

Valmiv tankla on Hydro Texacol Tartus teine. Esimene tankla töötab juba aastaid Annelinnas. ?Kui hästi läheb, plaanime järgmisel aastal Tartusse ehitada kolmanda tankla,? lisas Mark.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing