Telekom: Sonera osaluse müük on spekulatsioon

ÄP Online 31. august 2001, 00:00

Kohtudes 29. augustil investeerimispanganduse analüütikutega, käsitlesid Eesti Telekomi esindajad olukorda ja perspektiivseid arenguid pärast telekommunikatsioonituru avanemist ning võimalikke tulevikustsenaariume Eestis ja teistes Balti riikides seoses muutustega Euroopa ja maailma telekommunikatsioonisektoris, teatas Telekom börsile.

?On kahetsusväärne, et tingiva kõneviisi kasutamine on jätnud mõnele vestlusringis osalejale mulje sündinud faktist. Olen veendunud, et igal suurettevõtte juhil on olemas visioon, milline peaks olema firma turupositsioon ja käekäik paari-kolme aasta pärast. Kuid kindlasti ei hakka ühe börsifirma tegevjuht enneaegselt ja tõsikindlalt kommenteerima oma strateegiliste omanike tegevust,? ütles Eesti Telekomi juhatuse esimees Jaan Männik. ?Võin kinnitada, et meil puudub käesoleval hetkel igasugune alus väita, nagu kavatseks Sonera oma osaluse Eesti Telekomis müüa. Tegemist on ilmselgelt ülevõimendatud spekulatsiooniga,? lisas Männik.

Uudisteagentuur Reuters teatas eile, et osa Eesti analüütikute sõnul on Eesti Telekomi juhatuse esimees Jaan Männik vihjanud sellele, et Telia plaanib Soneralt ära osta tema telekomiosalused Baltimaades.

Skandinaavia telekomifirmadele Telia ja Sonera kulub kokku 49 Eesti Telekomi aktsiatest.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    06. December 2011, 19:34
    Otsi:

    Ava täpsem otsing