Pindi Kinnisvara meelitas endale seitse Mendelsoni töötajat

04. september 2001, 12:20

Pindi Kinnisvara meelitas enda juurde tööle seitse tänaseks lagunenud kinnisvarafirma Mendelson Ko tippmaaklerit, lisaks pages osa maaklereid Mendelsoni firmast veel ka teistesse kinnisvaravahendusettevõtetesse.

Pindi Kinnisvara juhatuse liige Mauri Miidla ütles, et Mendelson Ko töötajate ületulek Pindi Kinnisvarasse oli suuresti asjaolude kokkulangemine. 'Meie otsisime uusi väljundeid, kuna Mendelsoni firmas tekkis situatsioon, kus inimesed polnud olukorraga rahul ning omanikud polnud huvitatud teenuse arendamisest, siis alustasime läbirääkimisi,' sõnas ta. 'Läbirääkimised toimusid suvel, tööle asusid nad 15.-16. augustil,' ütles Miidla.

Pindi Kinnisvarase tulid Mendelson Ko-st üle Maire Luks, Hannes Käbi, Eha Ermo, Tiia Sooaluste, Arvo Treier, Ingrid Mitt ja Olav Leok.

Kokku on lahkunud võlgades, tänaseks vahendustegevuse lõpetanud kinnisvarafirmast Mendelson Ko 11 maaklerit, lisaks Pindi Kinnisvarale on osad maaklerid asunud tööle ka teistesse Eesti suurematesse kinnsivarafirmadesse Uus Maa ja Ober Haus.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing