Meedia ja tehnoloogia internetis

06. september 2001, 00:00

Lehekülg, mis ühendab televisioon, arvutid ja interneti. Tegu on uue suunaga meelelahutusliku televisiooni arengus, neljas meedium tähistab interneti transformeerimist teleringhäälingu neljandaks telemeediumiks eetri-, kaabel ja satelliittelevisooni järel.

Alates 1999.aasta aprillist tegusteva lehekülje kaudu edastatakse interneti 10 meelelahutuslikku tv- kanalit, näiteks saab Medium4TV kaudu vaadata klassikalisi mängufilme või vaadata muusikavideosid.

Uue meedia webilehekülg. Tegu on California State University professori Dr. Paul Martin Lesteri poolt koostatud internetileheküljega, millel antakse ülevaade nn uuest meediast kui sellisest.

Uus meedia tähistab kommunikatsioonitehnoloogiaid, mis on tekkinud traditsioonilise meedia ja arvutite konvergentsi tulemusena. Lehekülje näol on tegu ideede, õppekavade, ja viidete koguga neile, kes püüavad saada veidi teaduslikumat ülevaadet antud teemast.

Link-Up on uudisajakiri, mis on spetsiaalselt mõeldud on-line teenuste, CD-Rom-ide ja Interneti aktiivsetele kasutajatele. Link-Up uudised, kommentaarid ja rubriigid sisaldavad infot arvutite, arvutiprogrammide, Interneti, CD-ROM-de ja multimeedia koht.Leheküljelt saadav info peaks aitama arvutimaailma võimalusi efektiivselt kasutada.

Kõiki väljaande teemasid pole siiski interneti vahendusel võimalik lugeda, täielikuks juurdepääsuks tuleb Link-Up endale tellida.

Elektrooniline ajakiri uurijatele ja praktikutele valdkonna arendamiseks ja infovahetuseks. Käsitleb teemasid nagu meediasektori strateegiline ja organisatsiooniline areng ja juhtimine, traditsioonilise ja uue meedia majandus, meediatööstuse areng, tehnoloogia, infrastruktuur ja tarbijakäitumine meediasektoris ning uue meedia mõju majandusele, poliitikale, seadusandlusele ja kultuurile

Ajakirja eesmärgiks on uue majanduse struktuuride, organisatsioniliste vormide ja kompetentsi arengu jälgimine meedia väärtusahela muutumise tulemusel. Ajakirja annab välja Sveitsi St.Galleni ülikooli Meedia ja Kommunikatsiooni juhtimise Instituut.

Internetiajakiri, mis keskendub tehnoloogiauudistele. Lisaks värskmetele uudistele nagu Hewlett Packardi ja Compaqi ühinemine leiab lehelt ka hinnavõrdlusi, uute toodete ülevaateid ning praktilisi nõuandeid. Cneti kaudu saab oma arvutisse laadida ka erinevaid programme.

Värsked tehnoloogiauudised internetiportaali www.yahoo.com kaudu. Peamiselt edastatakse siin Reutersi tehnoloogiauudiseid, mida on võimalik tellida ka oma mailiaadressile, uudiseid on võimalik lugeda ka grupeeritult erinevate teemade kaupa.

Lisaks uudiste lugemisele saab neid interneti vahendusel ka kuulata ja vaadata.

Samuti leiab Yahoo tehnoloogiauudiste leheküljelt viiteid teistele samalaadsete uudiste pakkujatele.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:51
    Otsi:

    Ava täpsem otsing