Riigikontrollil valmis ülevaade riigi vara kasutamisest ja säilimisest mullu

10. september 2001, 08:31

Põhiseadusliku kohustusena koostab riigikontroll iga-aastaselt ülevaate riigi vara kasutamise ja säilimise kohta eelmisel eelarveaastal. Selleaastane ülevaade on valminud ning esitatud riigikogule dokumendis esitatud tähelepanekute ja arvamuste läbiarutamiseks ning valitsusele tegevuskava väljatöötamiseks ilmnenud puuduste kõrvaldamiseks, teatas riigikontroll oma pressiteates.

Riigikontroll esitas riigikogule ülevaate riigi vara kasutamise ja säilimise kohta möödunud eelarveaastal ja selle koosseisus arvamuse 2000. aasta riigieelarve täitmise aruande kohta. Ülevaade koosneb kahest osast: esimeses osas annab Riigikontroll oma arvamuse valitsuse koostatud riigieelarve täitmise aruande kohta.

Teises osas esitab Riigikontroll kokkuvõtte, mis koosneb peamiselt auditite käigus tehtud olulisematest tähelepanekutest ja ettepanekutest teemadel, mis puudutavad kogu valitsussektori toimimist eelmisel eelarveaastal. Nii on Riigikontrolli töö aluseks ülevaadet koostades ühelt poolt valitsuse aruanne sellest, kuidas ta kulutas maksumaksja raha, teiselt poolt aga Riigikontrolli viimase aasta olulisemad auditileiud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing