Bussipileti hind Viljandimaal esialgu ei tõuse

11. september 2001, 08:27

Möödunud kolmapäeval ühistranspordilepingutele alla kirjutanud Viljandi bussifirmade esindajad lubasid, et saadavad liinidele üha uuemaid busse ning piletihinda esialgu ei tõsta, kirjutab Sakala.

'Me toome liinidele mugavad bussid, mis pole vanemad kui kümme aastat,' lubas Vee-Viljandi (Soomaa ja Võrtsjärve) liinid endale saanud ASi Devori Reisid juhataja Margo Järvekülg.

Ta lubas, et ainsa uustulnukana maakonna liinidele tulnud Devori Reisidel ei tule probleeme ei bussijuhtide, remondivõimaluste ega liinide teenindamisega. 'Teeme praegu tööd selleks, et uuest aastast liinide teenindamiseks valmis olla.'

Uuemaid busse ja muudatusi lubavad ka Viljandi lähiliinide ja Lõuna-Viljandimaa liinide teenindamist jätkav aktsiaselts Viljandi ATP ja Põhja-Viljandimaa liinipaketi saanud AS Taisto Bussid.

Viljandi maavanem Helir-Valdor Seeder on riigihankekonkursi tulemustega rahul ja loodab, et järgmisel aastal muutub bussisõit maakonnas sõitjatele soodsamaks.

Kuigi praegu pole veel teada järgmise aasta ühistranspordi dotatsiooni suurust, ei usu bussifirmad peatset pileti hinna tõusu. Lepingu kohaselt ei saa vedajad riigilt dotatsiooni taotleda enne 2003. aastat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing