Pirita velotrekk võib katuse peale saada

14. september 2001, 07:52

Tallinn kavatseb kolme aasta jooksul ehitada 55 miljoni krooni eest katuse Pirita velodroomile, loomaks trekiraja keskele võimalused kergejõustiku harrastamiseks ja pallimängudeks, kirjutab Postimees.

Tallinna spordi- ja noorsooameti ettepaneku järgi kulub Pirita velodroomi katusega katmiseks tuleva aasta eelarvest neli miljonit krooni, mille eest valmiks projekt ning võimalusel alustataks ehitamisega.

Suuremateks ehitustöödeks läheks aga 2003. aastal, mil eelarvest kulub katuse tarbeks 40 miljonit krooni. 2004. aasta eelarves on Pirita velodroomile kavandatud 10 miljonit krooni.

?Eesmärk on velotreki kasutamise aja pikendamine, sest meie kliimas seisab see suure osa aastast kasutuna,? lausus spordi- ja noorsooameti juhataja Tarmo Valgepea. ?Et rajatis niisama ei seisaks, oleks vaja sellele katus peale tõmmata. Eesti jalgrattasport saab tänu sellele sisebaasi ja arenguks olulise hoo. Ovaali sisse pannakse maha universaalhalli põrand, kus saaks harrastada nii kergejõustikku kui ka palli mängida.?

Lisaks Pirita velodroomi ümberehitamisele võib Tallinna tuleval aastal lisanduda koguni kolm uut spordihalli. Spordi- ja noorsooamet taotleb tuleva aasta eelarvest 40 miljonit krooni, et rajada Lasnamäele Punasele tänavale uus spordihall.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing