Poola omanik lubab lahendada TV 1 rahaprobleemid

18. september 2001, 18:56

TV1 nõukogu esimees, Polsat Media B.V. esindaja Ceslav Okincic teatas äsja, et investeering TV1 omakapitali taastamiseks ning jooksvate kulutuste katmiseks tehakse lähipäevil ning et telejaama tegevus jätkub.

Millal investeering kohale jõuab, ei soovinud Okincic täpsustada, kuid kinnitas, et muretsemiseks põhjust pole ning et kõik telejaama kohustused saavad lähiajal täidetud, seisab TV 1 pressiteates.

TV1 nõukogu liikmed tõdesid pärast juhatuse aruandega tutvumist, et olukorras, kus ettevõtte omakapital ei vasta Äriseadustiku nõuetele ning ettevõte on sattunud ajutistesse makseraskustesse, peab omanik leidma vahendid, et TV1 tegevus saaks jätkuda.

?Nõukogu otsustas täna, et TV1 peab tegevust jätkama ning selleks vajalik raha leitakse. Loomulikult, ega niisugused segadused telejaama finantseerimises TV1 mainele kasuks ei tule, ka meie oma töötajate hulgas valitses siiani ebakindlus?, hindas tekkinud olukorda TV1 juhatuse liige Rait Killandi.

Samas tõdes Killandi, et seni kehtinud finantseerimisskeemi ning TV-kontseptsiooniga ei ole TV1 pikemas perspektiivis võimeline Eesti teleturul edukalt konkureerima. ?TV1 peab muutma telekanali formaati ning ärimudelit, kuid siiani ei soostunud omanik seda tegema. Tänase nõukogu otsuse kohaselt aga hakkame vastavate ümberkorralduste planeerimisega kohe tegelema?, ütles Killandi.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing