E-kindlustus alustab koostööd kinnisvarabüroodega

19. september 2001, 12:15

E-Kindlustus koostöös kinnisvarabüroodega Uus Maa ja Arco Vara alustasid koostööd kindlustuspakkumiste tegemisel kõigile hindamisakti tellinud klientidele.

E-Kindlustuse poolt välja arendatud Internetipõhine kindlustuse infosüsteem võimaldab väljastada kõikide seltside kindlustuspakkumisi ja sõlmida lepinguid, teatas ettevõte.

Hindaja või maakler sisestab E-Kindlustuse Internetipõhisesse infosüsteemi kindlustusobjekti andmed ja väljastab kliendile Sampo Eesti Varakindlustuse, ERGO Kindlustuse ja Salva Kindlustuse kindlustuspakkumise. Kliendil tuleb kindlustuslepingu sõlmimiseks teatada E-Kindlustusele ainult pakkumise number ja välja valida sobivaima pakkumise teinud kindlustusselts. Kindlustuspoliispoliis saadetaks kliendile postiga koju.

E-Kindlustuse juhataja Risto Rossari sõnul on tegemist täiesti uue kohaga kindlustuse müügi ahelas, selle teeb võimalikuks arenev Internetitehnoloogia ? käsitsi kõikide seltside hinnapakkumisi arvutades oleks selline töö hindajatele täiesti vastuvõtmatu. ?Kui klient tellib hindamisakti võtab ta reeglina varsti pangast laenu selle objekti ostmiseks ja kohe peale seda tekib tal ka kindlustusvajadus. Kliendil ei ole vaja hakata otsima omale soodsaimat pakkumist vaid see töö on juba tema eest ära tehtud ? see teeb kliendi elu oluliselt mugavamaks?.

Arco Vara Tallinna Büroo juhatuse esimehe Ivar Siimari sõnul lisab antud teenus Arco Vara teenusele lisaväärtust. ?Koostöös Hansapangaga aasta alguses käivutatud e-hindamise projekt on ennast igati õigustanud. Järgmine samm täisteeninduse poole on kindlustus. Lähiajal hakkavad E-Kindlustuse kindlustuspakkumisi väljastama Arco Vara kontorid ka Tartus, Pärnus ja Kuressaares?

Uus Maa hindamisgrupi juht Martin Vahter mainis, et mõningates Uus Maa büroodes on analoogset teenust ka kliendile pakutud, kuid E-Kindlustuse infosüsteem võimaldab seda teha oluliselt efektiivsemalt ja kliendisõbralikumalt. ?Usume, et kinnisvarahindaja on väga pädev tegemaks kliendile kindlustuspakkumist, kuna tal on olemas vajalikud teadmised taastamisväärtuse määramiseks ning alati on ka teostatud objekti ülevaatus.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing