Pärnu Säästumarketi valmimine lükkub tulevasse aastasse

19. september 2001, 08:34

Pärnusse Ülejõele jõuludeks valmima pidanud Säästumarket saab praeguste plaanide kohaselt valmis jaanuari lõpuks, kirjutab pärnu Postimees.

Säästumarketi keti omanikfirma Kinnisvaravalduse ASi juhatuse esimees Maldar Mäesalu ütles, et uue kaupluse ehitamine Noorteväljaku parki lükkub umbes kuu aega edasi. Täiendava ajakulu on põhjustanud linnavolikogu otsus, mille kohaselt tuli hoone projekti saamiseks korraldada arhitektuurikonkurss.

Nüüd on arhitektuurikonkurss läbi, võitjaks tuli arhitektuuribüroo Lehemaa ja Urgard, linn on andnud detailplaneeringule heakskiidu ja saadab selle avalikustamisele, rääkis Mäesalu.

Kui juunis ilmus ajalehes uue Säästumarketi eskiis, oli pildil ühekorruseline hoone. ?See, et maja tuleb kahekorruseline, on samuti Pärnu linna tingimus, kuigi meie hoone teist korrust ei vaja ja anname selle tõenäoliselt kohvikuna rendile,? ütles Mäesalu.

Mäesalu andmeil on Säästumarketeid Eestis avatud juba 23. ?Ehitame praegu korraga mitut ja Pärnus valmiv peaks olema 35. Säästumarket,? sõnas ta.

?Kuigi räägitakse, et Tallinnas liigub kõige rohkem raha, siis kõige edukam Säästumarket 23st praegu töötavast on Pärnus,? lausus Mäesalu.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing