Nordika Kindlustus kaotab kliente

26. september 2001, 08:10

Spekulatsioonid Nordika Kindlustuse võimalikest majandusraskustest ning suutmatusest täita endale võetud kohustusi röövivad kindlustusseltsilt kliente, kirjutab Eesti Päevaleht.

Konkureeriva kindlustusseltsi andmeil loobub raskustes oleva Nordika Kindlustuse teenustest üha rohkem kliente, kes otsustavad kasutada teiste seltside teenuseid.

Taoline tendents pidavat kindlustusturul olema näiteks Tallinna piirkonnas, kus Nordika liikluskindlustuse kliendid üha enam teiste kindlustusfirmade teenuseid eelistavad. Konkurendi hinnangul on klientide loobumise põhjuseks jutud Nordika raskustest. ?Näiteks reisikindlustuse osas on paljud kliendid ammu Samposse või Seesamisse üle läinud,? lisas ta.

Mitmetes teistest regioonides eelistatakse siiski veel Nordikat, kuna kindlustuslepingute sõlmimine konkurentidega võrreldes on soodsam, tunnistas Nordika konkurent.

Nordika enamusosaniku Peter Sedini arvates mõjuvad ettevõtte kohta liikuvad negatiivsed uudised ja konkurentide spekulatsioonid Nordika Kindlustusele kahjulikult. ?Loomulikult jääme me seetõttu ilma mõnedest klientidest,? tunnistas Sedin.

Nordika Kindlustuse juht Tiit Arge kinnitas siiski, et ettevõtte majandusseis on kindel ja stabiilne ning reservid on tagatud seadusega ettenähtud korras.

Kindlustusselts teatas eile, et firmal on käimas läbirääkimised rahvusvahelise investori kaasamiseks. Arge sõnul on Nordika Kindlustusele investori kaasamise põhjuseks asjaolu, et Eesti riigi majanduspoliitika eesmärgiks on olnud liitumine Euroopa ja Skandinaavia finantssüsteemiga. ?Nordika Kindlustus järgib Eesti Vabariigi majanduspoliitikat,? märkis Arge.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing