TwinSIM ? kaks telefoni, üks number

Tarmo Riisenberg 27. september 2001, 00:00

Eesti Mobiiltelefoni (EMT) poolt pakutav uus toode TwinSIM on täiendav SIM-kaart autoomanikule, mida ta saab kasutada oma autotelefonis.

?TwinSIM, nagu nimigi ütleb, on kliendi mobiiltelefonis oleva SIM-kaardi kaksikvend,? ütles EMT tootejuht Kuno Peek. ?TwinSIM on lisanumber, millelt helistades näidatakse kõnede vastuvõtjale kliendi põhinumbrit. Seda on mugav kasutada näiteks autos, millele on tehases sisse ehitatud käed-vabad funktsionaalsusega mobiiltelefon või kui autosse on paigaldatud vanema telefonimudeli käed-vabad autovarustus ja probleemiks on pidev SIM-kaardi ümberpaigutamine käsitelefonist autotelefoni.?

Kõnede liikumine autotelefoni ja käsitelefoni vahel toimub suunamisega. Suunamise aktiveerimine ja lõpetamine toimub lühinumbreid kasutades. Suunamiseks autotelefonile tuleb valida lühinumber 96001, seda on võimalik aktiveerida ainult autotelefonilt. suunamise lõpetamiseks tuleb aga valida lühinumber 96000, suunamist on võimalik lõpetada nii autotelefonilt kui ka käsitelefonilt. Teenuse juhtimise numbrid võib eelnevalt programmeerida kiirvaliku klahvide alla ja nii muutub teenus ühe klahvivajutusega juhitavaks.

?Kui Teil on auto, mida Te kellegagi jagama ei pea, võib teha suunamise autotelefonile ainult üks kord,? ütles Peek. ?Kui autotelefon on sisse lülitatud, saabuvad kõned autotelefonile. Kui autotelefon on välja lülitatud, saabuvad kõned käsitelefonile.?

Põhinumbrile tellitud teenused ?Juhitav numbrinäit? ja ?Rahvusvaheline kõneteenus? aktiveeritakse TwinSIM-ile automaatselt ja lisatasuta.

TwinSIMi liitumistasu on: 249 krooni, kuumaks 99 krooni. Kõneminuti hinnad on vastavalt kliendi põhinumbri paketile. Teenust on võimalik tellida alates 1.novembrist kõigist EMT müügiesindustest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34
Otsi:

Ava täpsem otsing