Emajõe büroohotell laieneb Elvasse

27. september 2001, 08:36

Neli aastat tagasi Tartus Supilinna servas büroohotelli avanud Emajõe Halduse OÜ plaanib vähem kui aastaga rajada samataolise ka Elvasse, kirjutab Tartu Postimees.

Männilinna büroohotell tuleb Pikka tänavasse Elva huvikooli endisse kahekorruselisse puumajja, kust kool kolis välja kevadel. Elva raad pani maja 350 000kroonisealghinnaga oksjonile, parimaks osutus Emajõe Halduse 405 000 krooni suurune pakkumine.

?Elva on väga perspektiivne,? leidis Emajõe Halduse juhataja Kadri Kullman majaostu põhjendades. ?Ma ei ütle, et büroohotellidele on Elvas rohkelt ruumi, aga see on üks paljudest asjadest, mis seal veel puudub.?

Kullmani kinnitusel tuleb Elva büroohotelli väike keskküttekatel, mida on võimalik kütta nii puude kui elektriga. Esialgse rehkenduse järgi peaks majas olema ruumi seitsmele firmale.

Büroohotelli idee on Kullmani kinnitusel Elvas sama mis Tartus: pakkuda väikefirmadele laia teenustepaketti, et firmad saaksid oma kulusid vähendada. Näiteks pakub büroohotell klientidele faksimis- ja paljundamisvõimalust, rentnikud ei pea muretsema koristaja ega sekretäri pärast.

?Hea sekretäri palkamine käib väikefirmadele sageli üle jõu,? leidis Kullman. ?Meie abil saavad nad aga kasutada professionaalset keeli oskavat sekretäri ja jätta endast nii mõjusama mulje.?

Tartu Emajõe büroohotell alustas tööd 1997. aasta 30. oktoobril. Toona oli majas 450 ruutmeetrit pinda ning seitse rentnikku. Tänaseks on Emajõe Halduse OÜ investeerinud majja 5,9 miljonit krooni, kontoripind ja rentnike hulk on kahekordistunud.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing