Riigi maine maksab neli miljonit

27. september 2001, 08:11

Eesti maine kujundamise kampaania esimese etapi läbiviimiseks mõeldud kaheksast miljonist kroonist jääb üle poole alles, kuna konkursi võitnud Inglise firma Interbrand nõustus odavamalt töötama, kirjutab Eesti Päevaleht.

?Meie eelarves oli selleks ette nähtud kaheksa miljonit krooni, kuid inglaste poolt pakutud suurusjärk on tugevalt üle poole väiksem,? tunnistas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) mainekujundamise projektijuht Evelin Int-Lambot.

?Seda numbrit ma kahjuks avalikustada ei saa,? vastas Interbrandi juht Penny Harris.

Int-Lamboti sõnul on Interbrandi näol tegu tugeva ettevõttega, kes on nõus huvitavate projektide puhul taolisi sooduspakkumisi tegema.

Interbrandi pakkumise muutsid EAS-i jaoks ahvatlevaks asjaolud, et ettevõte oli nõus teisest sõelale jäänud pakkujast viima kampaaniat läbi soodsamalt ning et firma on valmis projekti kaasama Eesti ettevõtteid.

Harrise sõnul on Eesti näol tegu esimese riigiga, kes tellib nende firmalt kogu riiki tutvustava mainekampaania läbiviimise. Tema sõnul hakkab Eesti mainekujunduse projektiga Interbrandi poolt aktiivselt tegelema 15-20 inimest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing