Viljandi bussijaamahoone saab täna nurgakivi

05. oktoober 2001, 09:25

Täna kell 16 pannakse Viljandi uuele bussijaamahoonele pidulikult nurgakivi ja üsna pea on oodata ka sarikapidu, kirjutab Sakala.

Hoonestusõiguse võitnud aktsiaseltsi Viljandi Centrum üks omanikest Tiit Maisa ütles, et hoonekarp peaks paari nädala jooksul kokku saama. 'Praegu on ehitusest valmis umbes 45 protsenti,' lausus Maisa. 'Ehitaja kasutab ära häid ilmu ja on töödega igati graafikus.'

Täpset lindilõikamise päeva ei osanud Maisa veel nimetada, kuid lubas, et rentnikele antakse võtmed üle hiljemalt 1. detsembril.

Kahekorruselise hoone esimesele korrusele tulevad bussijaamablokk ja rendipinnad. Viimastest nimetas Maisa Vilma leiva- ja saiapoodi, kulinaariakauplust, juuksurit, apteeki, kulla- ja kingitusteäri ning Ergo Kindlustuse ruume.

Teise korruse ruumide rentimiseks pole lepingut veel sõlmitud, kuid ühe võimaliku rentnikuna on mainitud postimüügifirmat Anttila. 'Teise korruse pinnal näeme heameelega ainult ühte rentnikku,' lisas ärimees.

Bussijaamahoone projekteeris arhitektuuribüroo Artig Disain arhitekt Sven Viires, ehitab aktsiaselts Leviehitus ja tööde üldmaksumus on umbes 15 miljonit krooni.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing