Mart Nurk: ma ei tohi kommenteerida Telekomi aktsiate ostmist

Inno Tähismaa 12. oktoober 2001, 17:53

?Ma ei tohi seda kommenteerida,? ütles ASi Eesti Telekom nõukogu liige, Telia esindaja Eestis Mart Nurk vastuseks küsimusele, kas Telia esindajad on arutanud Sonera esindajatega Sonerale kuuluvate aktsiate ostmist.

Nurk ütles ka, et tal pole uut infot, mis võiks olla tänase telekomi aktsiahinna languse taga Londonis ja Tallinnas. ?Mis see aktsia hind on?,? küsis ta. Nurk ütles, et ta on täna Stockholmis ja tal pole olnud mahti aktsiahinna liikumist jälgida.

Samas tunnistas Nurk, et Telia on huvitatud osaluse suurendamisest Eesti Telekomis. Nurk ütles, et sellise avaldusega tuli hiljuti välja Telia Mobile juht Kenneth Carlberg. Selle avalduse puhul on tegemist olulise muutusega võrreldes varasemate avaldustega, kus Telia on lihtsalt väljendanud oma pikaajalist huvi Balti turu vastu. See avaldus jõudis Rootsi ärilehe Dagens Industri kaudu ka Äripäeva ja ülejäänud Eesti ajakirjandusse.

Nurk ütles, et Telia võimalik osaluse suurendamine läbi Sonera aktsiate ostmise on spekulatsioon. ?Selle on ka Männik tagasi võtnud,? viitas ta Telekomi juhi Jaan Männiku sõnavõttudele. ?Ma ei tahaks seda teemat kommenteerida,? ütles Nurk.

Nurk ütles, et arutelu ja kontakte on Sonera esindajatega pidevalt. Ta ütles, et tema oletuse kohaselt on räägitud ka Sonerale kuuluva aktsiapaki ostmisest. ?Ma ei usu, et viimasel ajal on midagi uut olnud,? ütles ta. ?Ma ei taha ega tohi sellest rääkida,? lisas ta.

Nurk ütles k, et ta ei tohi spekuleerida tõenäosuse teemal, kas Telia ostab Sonerale kuuluvad aktsiad. ?Avalik spekuleerimine on keelatud,? ütles ta. ?Ma ei tohi sellele vastata.?

Nurk ütles ka, et veel vähem tohib ta kommenteerida, mis hinnaga võiks Telia osta Sonera aktsiad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing