Pindi Kinnisvara kogemused kannavad vilja

Ain Alvela 17. oktoober 2001, 00:00

Käesoleva aasta märtsis toimusid muudatused ettevõtte omanikeringis, mille tulemusena kuulub 65 ettevõttest välisinvestoritele. Pindi Kinnisvara tegevusvaldkondade hulka kuuluvad kliendi esindamine kinnisvara ostul-müügil, kinnisvara hindamine ning haldamine. Et pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust, on Pindi Kinnisvara teinud strateegilise otsuse keskenduda konkreetselt ühele valdkonnale, mistõttu ettevõtte tegevus ei hõlma kinnisvaraarendust ega -investeeringuid.

Edu aluseks on firma juhtkond alati pidanud professionaalset meeskonda ja uuendusmeelsust. Ning nagu nähtub Pindi Kinnisvara selle aasta tulemustest, on firma arengusuunad ja prioriteedid ennast täiel määral õigustanud.

Tegutsedes kinnisvarabüroona, on meie eesmärk pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenust, mistõttu on kliendikesksus ning teenuse arendamine ettevõtte vaieldamatud prioriteedid. Täna oleme võimelised pakkuma kliendile täisteenust ? sobiva objekti leidmist, pakkumisi pankadelt ja liisingufirmadelt selle rahastamiseks ning ühtlasi ka kindlustust.

Kuid Pindi Kinnisvara edu põhiline alus on siiski meie spetsialistidest meeskond ? sõltub ju teenuse kvaliteet eelkõige kinnisvaramaakleritest ja -hindajatest. Professionaalne meeskond on üks meie firma peamisi tugevusi ja konkurentsieeliseid, sest nii kinnisvara vahendamine kui ka hindamine eeldab asjatundlikku nõustamist ja eksperdi teadmisi.

Pindi Kinnisvara edu alused võiks kokku võtta järgmiselt: teenuse kvaliteet ja paindlikkus, professionaalne meeskond ning uuendusmeelsus. Kinnisvaraturg on üldise majanduskeskkonna muutuste suhtes üsna tundlik, seetõttu on kohanemisvõime ja progressiivsus väga tähtis. Oluline rõhk on olnud maaklerite koolitamisel, teenusearendusel ning tegevuse arendamisel konkreetselt ühes valdkonnas.

Laienemine teistesse Balti riikidesse on arengu loomulik jätk. Sel aastal avame kontori Lätis, plaanis on tegevuse alustamine ka Leedus. Tulevikus näeme senisest ulatuslikumat koostööd kinnisvaraarendajatega. Ja kindlasti soovime hoida ja kindlustada oma juhtivat positsiooni Eesti kinnisvarafirmade seas.

Hindame Pindi Kinnisvara juhataja Kalev Roosivälja tööd maaklerite atesteerimisel ja kutsestandardi loomisel. Pindi on kiire, aktiivne, Kinnisvaraekspert ehk põhjalikum, konservatiivsem. Pindi on keskendunud rohkem elamispindade vahendusele, Kinnisvaraekspert äriklientide konsultatsioonile.

Kinnisvaraekspert on aastaid järginud Skandinaavia maade põhimõtet ? kinnisvara konsultatsiooniteenust osutav firma ei spekuleeri kinnisvaradega. Hiljuti uuenenud Pindi Kinnisvara juhatus ja ettevõtte omanikud kavatsevad järgida sama põhimõtet.

Pindi Kinnisvara tugevuseks võib hinnata professionaalset staa?ikat meeskonda, kellel on kogemusi ja kes on orienteerunud lahenduste pakkumisele.

Eri Kinnisvara suhted Pindi Kinnisvaraga on olnud aktiivsed, seda just juhtkonna tasemel ning näiteks turuinformatsiooni vahetamise osas. Positiivseks võib lugeda Pindi Kinnisvara personali tegevuse ja suhtumise avatust, mis on esmane eeldus heade koostöösuhete kujunemisel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:09

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing