Slip Guard ei lase vannitoas konte murda

Heli Lehtsaar 17. oktoober 2001, 00:00

Libisemisvastase Slip Guardiga töödeldakse kivipõhiseid pindu, mis märjaks saades kipuvad libedaks muutuma. Slip Guard kantakse põrandale, lastakse 15?20 minutit reageerida ja pestakse siis maha. Peale pinnale kandmist reageerib aine õhuga ning reaktsiooni tulemusena moodustub töödeldavale pinnale kiht, mis vee või seebiveega kaetuna annab tavapärasest 300?700 suurema haarduvusefekti.

Kuigi paljudele põrandaplaatidele antakse ka nn libisemisvastane garantii, ei pruugi see toimida. Mais avatud Keila Tervisekeskuse ujula juht Tõnu Meijel nendib, et põrandaplaadid, mis pidid ehitajate sõnul Euroopa standarditele vastavalt libisemiskindlad olema, ei olnud seda mitte. ?Nii hakkasidki lapsed ujulas libisema ja kukkuma. Proovisime kasutada vaipu, aga see tekitas hügieeniprobleemi,? meenutab Meijel.

Slip Guardi on Keila Tervisekeskus kasutanud kaks kuud ja Tõnu Meijeli sõnul on olukord muutunud, sest libisemisjuhtumeid enam ei ole. Küll on koristusfirmal pisut rohkem tööd, sest Slip Guardiga töödeldud pind tahab korralikku pesu.

Slip Guard peab vastu kaks aastat, siis tuleb teda uuendada. Kaheaastane vastupidavus on ruumides, kus välisjalatsitega ei käida ? tänavatingimustes aine testimisel pidas see vastu peaaegu aasta. Põrandat pestakse tavaliste põrandapesuvahenditega, ainult abrassiivseid aineid Slip Guard ei kannata.

Keskmiselt maksab ühe ruutmeetrise pinna katmine 100 krooni.

_____________________________

Slip Guard väldib libastumist

Slip Guard väldib märgades ruumides põranda libedaks muutumist, kaitseb plaadivuuke mustuse ja hallitusseente eest.

 • 225 ml pudeli hind 254 krooni.

 • 450 ml pudeli hind 481 krooni.

 • 3 liitrise kanistri hind 3172 krooni.

Ühe ruutmeetrise pinna katmiseks kulub 100?125ml Slip Guardi.

Maaletooja: Vexillum OÜ

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

  Vaata kogu kava
  Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
  25. November 2011, 11:58
  Otsi:

  Ava täpsem otsing