BCSi üheksa kuu käive kasvas 111 miljonile kroonile

17. oktoober 2001, 10:10

auditeerimata konsolideeritud netokäive kasvas tänavu üheksa kuuga eelmise aastaga võrreldes 20 protsendi võrra 111 miljonile kroonile, ütles BCSi juhatuse esimees Erko Tamuri täna.

?BCS kontsern on keskendunud 3 peamisele IT- valdkonnale: BCS Infra, kes pakub IT-infrastruktuurilahendusi, BCS Koolitus, kes on keskendunud IT-alasele täiendõppele, ja BCS Itera, kes tegutseb integreeritud IT- ja ärilahenduste valdkonnas,? rääkis Tamuri.

BCS Infra kõige kiiremini arenevad valdkonnad on IT-infrastruktuuri outsourcing-teenused (kasv 21%), viirustõrje ja infoturbelahendused (kasv ca 30%) ja ettevõtete server- ja UPS-lahendused.

2001. aasta esimese 9 kuuga on arvutite ja lisaseadmete müügimaht kasvanud 31%. BCS Infra Tartu regiooni äritegevus on kasvanud üle 40%.

BCS Koolituse brutokasum on kasvanud esimese 9 kuuga võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 24%.

IT-täiendõppe valdkonnas on enim kasvanud ettevõtete tippjuhtkonna IT-strateegiaarenduse valdkond ja kasutajakoolitus.

'BCS Koolitus planeerib lähema kuu aja jooksul alustada aktiivset äritegevust ka Tartu regioonis,' ütles Erko Tamuri.

BCS Itera on uus ühisettevõtte (BCS Ärilahenduste ja Itera Süsteemide ühinemise tagajärjel), mille suurimad kasvud on toimunud eelkõige majandusarvestussüsteemide (ca 25% kasv) ja dokumendihalduse valdkonnas (ca 50%).

?Kiiret kasvu näeme ka ettevõtete süsteemihalduse outsourcing-valdkonnas ja kasutajapõhiste rakendusprogrammide väljatöötamise valdkonnas,? nentis Tamuri.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing