Tükike Kaukaasiat vanalinnas

Heidi Vihma 19. oktoober 2001, 00:00

Veel hiljaaegu põhjamaiselt lage, moodsa napi sisekujundusega restoranisaal on ilmet vahetanud: koos seinavaipade, istmekatete ja veel millegagi on ruumi toodud pehmus ja hubasus. Tõenäoliselt oli omanik sunnitud nn keskmisele maitsele järeleandmisi tegema, kuid lopsaks lõunamaa köök sobib uue interjööriga märksa paremini.

Eelroad tekitasid söögiisu asemel meelehärmi. Viinamarjalehed dolmade ümber olid sügiseselt kuivad, korjatud vist juba mahalangenutena. Kanasatsivi pähklikastmes, 69 krooni, oli maitsev, aga sööma pidi seda väga ettevaatlikult, sest kondiga lihatükkide hulgas oli ka teravaid konte ilma lihata. Vasikalihasupp ha?lama, 51 krooni, oli soolane ja õhukese leemega. Siiski tuli kokal midagi ka hästi välja: loomaliha?a?lõkk, 159 krooni, oli väga hea, suured lihatükid mahlakad ja parajalt keskküpsed. Lisandid kaukaasiapäraselt lihtsad, nii et liha maitse sai segamatult domineerida. Pärast lõpetuseks joodud tõeliselt head Türgi kohvi ning Ararati brändit võisime õhtusöögi siiski enam-vähem kordaläinuks pidada ja julgen seda kohta soovitada nii ärilõunaks kui õhtusöögiks.

Ainult Kaukaasiat leiab sealt vähe ? isegi muusika oli mahe Euroopa keskpärasus ja kelneri teadmised toitudest piirdusid menüüs juba nagunii kirjas olevaga.

Must Lammas
aadress: Sauna 2, Tallinn
telefon: (0) 644 2031
avatud: 12?24, P 12?18
hinnaklass: kõrge

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 09:11
    Otsi:

    Ava täpsem otsing