?ampoonireklaam külvas Virumaal katkupaanikat

19. oktoober 2001, 09:44

Postkastidesse poetatud ?ampoonireklaam tekitas eile Jõhvi ja Kohtla-Järve elanike seas kartuse, et tegu võib olla siberi katku levitamisega terroristide poolt, kirjutab Põhjarannik.

Esimese väljakutse sai häirekeskus eile kell 11.08 Kohtla-Järve Olevi tänava 34. maja elanikult, kellele tundus, et tema postkasti poetatud saadetis on kahtlane. Rohekas pakend oli jagatud kaheks - ühele poolele oli kirjutatud ??ampoon?, teisele ?konditsioneer?. Päästjad võtsid pakikese kaasa.

Kümme minutit hiljem helistas Jõhvis Viru tänav 5 majas elav hirmunud naine, kes ei julgenud tema postkasti potsatanud saadetist kirjaga ??ampoon? puudutada, Päeva jooksul helistas veel Jõhvist veel kaks kartlikku inimest.

Jõhvi postkontori tegevdirektor Antonina I?t?ik ütles, et tegu on asjatu paanikaga ning inimestel ei maksaks reklaame karta.

I?t?ik rääkis nördinult juhtumist, kus kohale saabunud päästetöötajad palusid postiljonil ?ampoonireklaami pakikese sisu endale käe peale valada, et kindlaks teha, kas tegu on ?ampooniga.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing