Frankfurdi mess oli TEA kirjastusele üliedukas

22. oktoober 2001, 10:19

TEA Kirjastusele oli eelmisel nädalal lõppenud Frankfurdi rahvusvaheline raamatumess igati edukas, kuna kirjastus suutis kindlustada liidripositsiooni Balti regiooni suurima kirjastamisõiguste müüjana, ütles TEA kirjastuse ekspordidirektor Olavi Valner.

Kahe uue ja mahuka toote ? väikelastele mõeldud inglise keele piltsõnastiku õppekomplekt 'My Home, Family and Friends' ja inglise keele riigieksamiks valmistumise õppekomplekt 'Focus on Year 12' ? kirjastamisõiguse on reserveerinud hiina, jaapani, korea, inglise, hispaania, poola, vene, soome, läti ja leedu keeles väljaandmiseks.

Varasemate toodete kirjastamisõiguse osas sõlmiti messi käigus lepinguid Saksamaa, Suurbritannia, Soome, T?ehhi, Läti, Leedu, Venemaa, Poola, Türgi, Egiptuse, Indoneesia ja Austraaliaga.

TEA kui kirjastamisõiguste vahendaja sõlmis Frankfurdis esimesed lepingud Venemaa suurkirjastuste vene sõnaraamatute kirjastamiseks Lätis ja Leedus; vene sõnaraamatute litsentsi müügi üle alustas TEAga läbirääkimisi ka Suurbritannia juhtivaid sõnaraamatute kirjastuskontserne Chambers.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing