Port Artur 2 pidas sarikapidu

22. oktoober 2001, 08:27

Reedel pidas Pärnu kesklinnas sarikapidu tulevane kaubakeskus Port Artur 2, nelikümmend miljonit krooni maksev hoone avatakse märtsi algul, kirjutab Pärnu Postimees.

Uue kaubakeskuse ehitamine algas juunis. Töö on AS Triple Invest nõukogu esimehe Kaido Kruusoja jutu järgi jõudsalt edenenud. Niisama hästi on läinud kaubanduspindade rendileandmine.

?90 protsendil pindadest on potentsiaalsed rentnikud olemas, praegu on käsil rendilepingute sõlmimine,? rääkis Kruusoja. On neidki rentnikke, kes vanast Port Arturist uude kolivad.

Kruusoja tunnistas, et kevadel viieaastaseks saav vana Port Artur on juba veidi vanaks jäänud. ?Viis aastat on noore vabariigi kaubanduse arengus päris pikk aeg, mille jooksul on palju muutunud kasvõi juba meie kui ettevõtjate arusaamises kaubakeskuse pidamisest,? rääkis Kruusoja. ?Ma ei taha sellega öelda, et hakkame vana Port Arturit maha kandma, aga seal tuleb mõni logistiline ümberkorraldus teha.?

Vanast kaubakeskusest kolib uude toidupood. Mis vana maja soklikorrusele tuleb, ei tahtnud nõukogu esimees veel öelda.

Vastandina vana maja kohvikule tuleb Port Artur 2s suurem ja korralikum söögikoht. Mida seal täpselt pakutakse ja kes on rentnik, ei soovinud Kruusoja veel avalikustada. Küll aga on juba täpselt paigas, et söögikoht ja toidukauplus paiknevad uue kaubakeskuse esimesel korrusel, garderoobikaubad teisel.

?Tahame kahest majast kujundada ühtse kaubandusliku keskkonna, et inimene siit kõik vajaliku kätte saab,? lausus Kruusoja.

?Port Artur 2s on kaks korrust, juurde saab tulevikus ehitada kolmanda korruse. Kõrvale aga võib ehitada veel teise niisama suure hoone,? selgitas Kruusoja.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing