Ego kõrvale astub veel kaks järelmaksukaarti

25. oktoober 2001, 08:03

Hansa Liisingu poolt aasta eest turule toodud Ego järelmaksukaart saab mõne nädala jooksul kaks konkureerivat toodet, nii Ühispank kui Sampo Pank tulevad välja järelmaksukaartidega, kirjutab Eesti Päevaleht.

Hansa Liisingu väikefinantseerimise divisjoni direktor Annely Kauge ei usu, et Ühispanga ja Sampo Panga poolt turule toodavad Ego järelmaksukaardiga sarnased tooted Ego kaardi populaarsust oluliselt mõjutaksid.

Sampo Pank toob novembri esimesel nädalal turule järelmaksukaardi, mis erinevalt teistest kasutusel olevatest järelmaksu ja krediitkaartidest on deebetkaart. Nii nagu tavalisel pangakontol on ka Sampo järelmaksukontol rahvusvaheline Cirrus/Maestro maksekaart, millega saab maksta kõikides ettevõtetes, kus aktsepteeritakse kaardimakseid.

?Oleme oma toote valmis saanud, seda on testitud juba kaks kuud ning novembri esimesel nädalal oleme sellega valmis välja tulema,? ütles panga turundusjuht Ranno Pajuri.

Praeguseks on nimetatud projekti raames sõlmitud enam kui 150 erineva müügikohaga lepingud, kus järelmaksutoodet kasutada saab.

Sampo järelmaksu saamisel pole varasem suhe pangaga mingisuguseks eeltingimuseks.

Sampo järelmaksu puhul on toode suunatud inimestele, kelle sissetulek algab 4000 kroonist kuus. Ego kaardi taotlejate puhul on sissetuleku alampiiriks 2000 krooni.

Ühispank tutvustab oma järelmaksukaarti Magnet täna. Eile ei soostunud pank selle kohta informatsiooni jagama.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing