Vallo Toomet on pöördumas tagasi ajakirjandusse

Inno Tähismaa 25. oktoober 2001, 10:59

Endine televisiooni saatejuht ja toimetaja Vallo Toomet on pöördumas tagasi ajakirjandusse, kuna peab läbirääkimisi Eesti Päevalehe majandusuudiste juhi ametikohale asumiseks.

Ettepaneku Päevalehte tööle tulla tegi selle lehe peatoimetaja Priit Hõbemägi. ?Läbirääkimised on pooleli,? kirjeldas Toomet asjade käiku. ?Tehti ettepanek, mis väärib kaalumist,? lisas ta.

Toomet ütles, et tahab tagasi ajakirjandusse tulla, kuna talle vahel tundub, et asjad on nihkes ja ta suudab oma kogemuse baasil hinnata asju paremini. Tema sõnul on tal otsustamiseks aega veel paar päeva.

Toomet ütles, et ta ei pea end PR-meheks. ?PRi peale pole ma end kunagi positsioneerinud,? ütles ta. ?PR pole minu jaoks tõsine asi.?

Toomet sai tuntuks kui TV3 eelkäija, kunagise Reklaamitelevisiooni äriuudiste toimetaja. Seejärel sai temast Eesti Televisiooni uudistejuht. 1998. aastal töötas ta aasta välisministeeriumis konsultandina ja juhtis 1998. aasta lõpust kuni 2000. aasta lguseni telekanalit TV1. Edasi keskendus ta avalike suhete alasele nõustamisele, viimati aitas ta nõustada Eesti Raudtee müügist huvitatud gruppi Rail Estonia.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing