Hot.ee-s algab neljas domeenisisene kodulehekülgede konkurss

26. oktoober 2001, 14:01

Esmaspäeval domeenis neljas kodulehekülgede konkurss, teatas pressiesindaja Anu Vahtra täna.

Alates 29. oktoobrist kell 14.00 kuni 5. novembrini saavad kõik hot.ee kasutajakonto omanikud aadressil www.hot.ee registreerida kodulehekülgede konkursile enda internetikodulehekülje. Võistlus kodulehekülgede vahel on kolmes erinevas alagrupis, mis on grupeeritud vastavalt kodulehe eesmärgile.

Konkursi korraldaja Avo-Rein Terepingi kinnitusel on konkurss elavdanud märgatavalt kodulehekülgede tegemist.

'Aastaga on hot.ee domeenis asuvate kodulehtede arv kolmekordistunud,' ütles Tereping. Positiivsena tõi Tereping välja, et võistlus suunab osavõtjaid hindama teiste tegemisi ja suurendab selle kaudu tegijate oskusi.

Avalikus voorus 5. novembrist kuni 12. novembrini saavad kõik surfajad anda aadressil www.hot.ee oma hinde ühe või mitme konkursile registreerunud kodulehe poolt. Kodulehekülgi saab hinnata viiepallisüsteemis. Lisavõimalusena saab konkursile esitatud kodulehekülgi ka kommenteerida.

Keskmise hinde alusel koostatakse esialgne edetabel kõrgeima keskmise hinde saanud lehekülgedest, mis riputatakse 12.novembril välja aadressile www.hot.ee. Avaliku hindamise põhjal parimateks hinnatud veebilehtedest teeb oma valiku ka zhürii.

Lisaks 30-le kõrgeima keskmise hinde saanud veebilehele, vaatab zhürii üle kõik konkursile esitatud veebilehed, mis sisuliselt muudab sihiliku mahahääletamise mõttetuks. Domeeni parimad koduleheküljed avalikustatakse 22. novembril aadressil www.hot.ee.

Zhürii annab välja auhinnad nii iga grupi kolmele parimale veebilehele, publiku lemmikutele kui ka eriauhinnad mitmes kategoorias, nt.eriauhind parima sisuga kodulehele ja eriauhind parima kujundusega kodulehele. Konkursi auhindadeks on digikaamera HP PhotoSmart, firmadele mõeldud web-hosting- ja rakendusmajutusteenus Atlas Centrum aastaseks kasutamiseks, kinkekaardid ning erinevad Hoti sümboolikaga meened.

Hoti kodulehekülgede konkursi zhüriisse kuuluvad sõltumatu ekspert Valdo Praust, Peeter Marvet Tehnokratist/Tiigrihüppe Sihtasutusest, Arvo Mägi Delfist, Kristjan Otsmann Postimehest ja Veiko Jääger Eesti Telefonist.

Hoti kolmanda kodulehekülgede konkursi võitis eraisikute grupis Peep Laja oma naisteteemalise <#veebilehega=http://www.hot.ee/naistekas>, firmade grupis tuli võitjaks Mokko <#turismitalu=http://www.hot.ee/mokko>, kes sai auhinnaks web-hosting`u teenuse Atlas Centrum Plus aastase tasuta kasutuse ning klubide ja seltskondade grupis www.hot.ee/unrealtournament.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing