Lasnamäe Tervisekeskus vahetas omanikku

29. oktoober 2001, 08:25

Tallinna Lasnamäe tervisekeskuse endine suuromanik Madis Martinson müüs oma osaluse tervisekeskuses osaühingule Landgate, kellele kuulub nüüd ASi Lasnamäe Tervisekeskus aktsiate enamus, kirjutab Eesti Päevaleht.

Uued omanikud panid ametisse äriühingu uue kaheliikmelise juhatuse, kuhu kuuluvad Jaanus Vool ja Margus Kähri. Tervisekeskusele uueks peaarstiks määrasid omanikud Kalev Karu, tervisekeskuse endise nõukogu liikme.

Erinevate allikate teatel soovisid Madis Martinsoni osalust osta tervisekeskuse endised juhatuse liikmed, vennad Anders ja Urmas Tsahkna, kuid Martinson ei soovinud nendele aktsiaid müüa.

?Ma ei taha seda praegusel hetkel enam kommenteerida,? ütles Andres Tsahkna. ?Mingit tüli meil ei olnud. Lahkusin tervisekeskusest lihtsalt seetõttu, et mulle pakuti abilinnapea kohta.?

Tervisekeskuse aktsiate vastu tundis huvi ka ärimees Urmas Sõõrumaa, kes nende ostmisest siiski loobus. ?Ei saa salata, et huvi mul oli,? ütles Sõõrumaa. ?Kuid see on minu jaoks liiga tundmatu valdkond.?

Lasnamäe tervisekeskuse juhatuse liige Margus Kähri ütles, et tema on ka OÜ Landgate juhatuse liige ning see firma on loodud tänavu kevadel.

?OÜ Landgate aktsionäride hulgas on Magnum Medicali omanikud,? ütles Kähri. ?Magnumi Medicali tausta ja kogemustega isikud annavad tervisekeskuse arengule edasiseks tubli hoo sisse.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing