Standard müüb juhile ühtaegu nii trendi kui ka soliidsust

Uue Concepti komplekti omanikuks on lisaks muule Standardist riigihanke korras soetatud mööblile Kalev Aun, Keskkonnainvesteeringute Keskuse juht.

?Leian, et mööbel peab olema funktsionaalne ja mugav ? mahutama ära paberid, mis tööga paratamatult tekivad ning leidma koha ka arvuti jaoks,? sõnab Aun.

?Standardi mööbliga olen rahul, kuigi olen seda veel väga vähe kasutada saanud ? alles kolisime. Sisekujundaja soovitas heledat mööblit, mis on me endisele tumedale furnituurile vahelduseks,? tutvustab Kalev Aun.

Ta lisab, et tähtis on ka see, et mööbel on kodumaine.

Katrin Soansi disainitud ATLANTIS on mõeldud juhile, kes hindab toekat ja samas moekat mööblit.

?Põhitöölauaks on klassikaline ristküliku kujuline laud, mille lahutamatuks osaks selle sõna otseses tähenduses on lükanduksega abilaud ja tugikonstruktsiooniga ühendatud laekaboks, esikip,? tutvustab Katrin Soans.

?Laua juures on kasutatud vertikaalset laekaboksi, mis kabinetimööbli puhul pole kuigi palju rakendust leidnud. Laegas võimaldab väga erinevaid sisuvalikuid ? kas paigutada sinna suures mahus CD-plaate, sülearvuti, kohvitermos või joogipudel,? räägib Soans.

Põhitöölauaga saab liita abi- ja kliendipindu. Lisaks tavapärasele klaasile või spoonile on Soans kasutanud büroomööbli juures uudset punakat tooni corian-kivi, mis pisut ehk meenutab marmorit.

Atlantise kappide juures on kasutatud esifrondis liikuvaid lükanduksi, kus nähtav alumiiniumsiin on ka kujunduselemendiks. Lisaks tavapärasematele kappidele on uudsema lahendusena pakutud nn paneeliga madalamat kappi, paigutamiseks otse töölaua taha.

Atlantise viimistluses peitub palju võimalusi ? Soansi sõnul võivad sarnased komplektid erineva viimistlusega omandada tundmatuseni erineva näo. ?Näiteks valgendatud kasespooniga komplekt mõjub trendikalt, musta peitsi ja vähesel määral väärisspooni kasutades on mulje märksa traditsioonilisem,? märgib Katrin Soans. Atlantise juures mängib olulist rolli roostevaba metall ja alumiinium.

CONCEPTI kabinetimööbli tarbijaskond on Concepti looja Tõnu Veimeri sõnul kesk- ja tippastme juht, kes soovib rohkem kui seda võimaldab tavaline büroomööbel.

Töölaudu on Concepti sarjas kaks gruppi:

sümmeetrilised töölauad ? kaare- või ristkülikukujulised. Töölaua plaat on kas spoonitud kilp profiilse servaga või klaas.Ebasümmeetrilised töölauad, mille plaat nii spoonitud kilp freesservaga kui ka klaasiga.

Lauad on varustatud kaablirennidega ja kilpjalgadesse süvistatud kaablikanalitega.

Abilauad ei ole põhilaua küljes kinni, vaid on omaette elemendid, mis on ruumis kergesti teisaldatavad, tänu käepidemele ja ühel pool asuvale rullikule. Abilauad on varustatud sahtliblokiga, vajadusel saab lisada protsessorialuse.

Kappidel on kasutatud lükanduksi. Kappidel on ühesugune kanttorust sokkel, mis ühel pool toetub rullikuile, mis teeb kappide ümberpaigutamise ruumis mugavaks.

Concepti viimistlusvariante on kaks: kahe peitsitooni kombinatsioon ? klassikaline tume peits ?ploomi? varjundiga ning hall. Analoogne kombinatsioon on naturaalse spooni ja halli peitsiga.

Nii Atlantise kui ka Concepti puhul on saadaval ka erinevaid nõupidamiste laudu.

Concepti komplekt: töölaud 10 780 kr ja abilaud laekakapiga 6 938 kr, kapp 6 826 kr

Atlantise komplekt: töölaud vertikaalse laekaboksiga ja abikapiga 16 312 kr, kapp 8585 kr

Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Hetkel kuum