Remedia: pidime kauba kättesaamiseks etenduse korraldama

05. november 2001, 11:34

ASi Remedia müügidirektori Sirje Potissepa sõnul pidi firma oma kauba kättesaamiseks Dagabi Pärnu laost korraldama terve etenduse. 'Actionil' oli kohal ka ESS.

?Dagabi Tallinna laost saime kauba kenasti kätte, kuid Pärnu kohta öeldi, et meile kaupa tagasi ei anta, sest see on panditud Hansapangale võla katteks,? rääkis Potissepp. ?Samas oli meil ju nendega leping, et kaup saab nende omaks siis, kui nad on selle eest makstud, seega ei tohi nad seda ka enne pantida.?

Potissepa sõnul keeldusid Pärnu inimesed algul Remedia esindajale kaupa kätte andmast, kutsudes kohale ESSi. ?ESSi turvameeste ülemus vaatas ka meie pabereid ja ütles, et juriidiliselt on kõik korras, et nad ei saa takistada meid kaupa ära viimast,? kirjeldas Potissepp. ?Siis tekkis veel takistusi, enne kui meid kaubaga laost välja lasti, aga lõpuks saime ikka oma õiguse kätte.?

Potissepp ütles, et Dagab pole kunagi olnud normaalne maksja. ?Nad oleksid võinud meie kaupa kolm korda rohkem müüa, aga kuna nad olid kehvad maksjad, siis me lihtsalt ei saanud neile kaupa anda,? rääkis ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing