Arco Invest rajab Tallinna uuselamupiirkonna Merivälja2

08. november 2001, 13:44

Arco Invest rajab Tallinna merelähedase uuselamupiirkonda Merivälja2 investeeringute kogumahuga üle 130 miljoni krooni.

Merivälja2 esimesed majad valmivad 2002. aasta suvel, kokku rajatakse merelähedasele alale kahes etapis 202 elamukrunti.

Merivälja2 uuselamupiirkond paikneb Tallinnas Merivälja ja Mähe piiril 40 hektari suurusel maa-alal. Uuselamupiirkond rajatakse kahes osas, esimeses etapis valmib 140 krunti suurusega 1000-3300 m2.

Arco Investi juhatuse esimees Kaido Saveljev hindab Merivälja2 suuremateks plussideks looduslikult eraldatud merelähedast asukohta, prestii?set piirkonda ja hõlbust ühendust kesklinnaga.

Lisaks Arco Investi omavahenditele rahastavad Merivälja2 uuselamupiirkonna I etapi ehitust Sampo Pank ja Hüvitusfond.

?Me oleme oma rahapaigutustes üldiselt väga valivad. Merivälja2 puhul on riskid meie analüüsi kohaselt oodatava tuluga hästi tasakaalustatud,? lausus Sampo Panga juhatuse liige Tauno Vanaselja.

Arco Invest on Eesti suurim elamupiirkondade arendusfirma, mille eelmise aasta konsolideerimata käive oli 57 miljonit krooni. Arco Invest tegeleb kinnisvaraarenduse ja investeeringutega, firma suuremate projektide hulka kuuluvad peale Merivälja2 ka Veskimöldre ja Maarjamäe uuselamupiirkonnad Tallinnas. Arco Investi aktsionärideks on Kaido Saveljev, Veljo Kuusk ja Arco Vara AS.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing