Tallinna Vesi koputab klientide uksele

12. november 2001, 08:32

Tallinna Vee töötajad alustavad külaskäike eraklientide kodudesse, et sõlmida kinnistuomanikega uued teenuslepingud, kirjutab SL Õhtuleht.

Firma avalike suhete juhi Karita Salli sõnul tunneb Tallinna Vee inimesed ära tumesiniste jopede järgi, millel peal firma logo. ?Loomulikult näitavad nad ka töötõendit, kus nii pilt kui ka nimi. Igal majaomanikul on õigus seda enne oma koduuksest sisselaskmist küsida ja uurida.?

?Tallinna Vesi soovib muuta suhted klientidega personaalsemaks,? selgitas kliendigrupi juhataja Indrek Väärtnõu. ?Meie eesmärk on mõista paremini klientide vajadusi ning ka probleeme. Leping on seaduslik alus teenuse osutamiseks ning selle olemasolu tagab kliendile kindlustunde, et tema koju jõuab kvaliteetne joogivesi ning et heitvesi keskkonnasõbralikult ära juhitakse.?

?Me täiendame ja uuendame oma andmebaasi,? lisas Sall. ?Ja see puudutab just eramajasid: paljudes kohtades on elanikud muutunud või on omanikud teised. Kontrollime ka veearvesteid. Samas tahame kuulata ära ka klientide mured ja tahame saada täpsemat kliendiinfot.

Külastustega juba alustati ja need kestavad aasta lõpuni, alustati Kose, Merivälja ja Nõmme piirkonnas.

?Oleme sellest teatanud nii kohalikes kui ka linnaosade lehtedes. Ja kui inimene pole tol hetkel kodus, siis jätame postkasti teate, millal toimub järgmine külaskäik.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing