Täna toimub IT-seminar Lõuna-Eesti tippjuhtidele

Inno Tähismaa 28. november 2001, 10:59

Täna korraldab Tartu Linnavalitsus koostöös Baltic Computer Systemsiga Vanemuise kontserdimajas seminari tippjuhtidele ?Kes juhib ? infotehnoloogia Teid või Teie infotehnoloogiat??

Seminari korraldamise kulud kannab peamiselt Baltic Computer Systems ning osalejatele on see tasuta.

BCS Koolituse tegevjuhi Urve Metsa sõnul on seminari eesmärk anda tippjuhtidele konkreetseid, koheselt kasutatavaid juhiseid ettevõtluses infotehnoloogia võimaluste kasutamiseks.

?BCS avas Tartus hiljuti oma koolituskeskuse ning tänane seminar on omamoodi avalöögiks meie tegevusele Lõuna-Eestis,? ütles Mets.

Tartu abilinnapea Hannes Astoki sõnul tuli initsiatiiv taolise seminari korraldamiseks eeskätt Baltic Computer Systemsi poolt. ?Tartu ettevõtted ja asutused on viimaste aastate jooksul teinud suuri investeeringuid infotehnoloogiasse. Kuid oma kogemusest julgen väita, et moodsa infotehnoloogia rakendamisel kipuvad kulud tuludest ees käima ? seetõttu on tippjuhtide omavaheline mõttevahetus äärmiselt vajalik,? ütles Astok.

Seminari ?Kes juhib ?infotehnoloogia Teid või Teie infotehnoloogiat? viivad läbi Baltic Computer Systemsi nõukogu esimees, IT spetsialist Ants Sild ning laialdaste rahvusvaheliste kogemustega juhtimis- ja IT konsultant Andres Ploom.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing