Sampo meelitab personaalpangaga

05. detsember 2001, 08:34

Sampo Pank pakub nädala algusest personaalpanganduse süsteemiga liitumist üllatavalt soodsalt, mis konkurentide hinnangul ei vasta klassikalise personaalpanganduse tingimustele, kirjutab Eesti Päevaleht.

Sampo Panga turundusjuht Ranno Pajuri ütles, et kuigi teenus on eelkõige jõukale keskklassile suunatud, ei arvesta pank otseselt seda, kui palju on kliendil raha ning milline on tema positsioon ühiskonnas.

Sampo personaalpanganduse programmi saab klient siseneda nii säästmise, laenamise kui investeerimise kaudu.

Sampo personaalpanganduse kliendile pakutavate soodustuste hulka kuulub pool protsenti madalam eluasemelaen kui teistel klientidel.

Lisaks pakub Sampo kõrgemaid hoiuseintresse ja tavapärasest soodsamaid teenustasud näiteks fondidesse investeerimisel.

Personaalpanganduse projektiga liitumisel ei pea olema Sampo klient. ?Tuleme turule võrdselt nii olemasoleva kliendi kui ka uue kliendi jaoks,? lausus Pajuri.

Sampo Panga personaal- ja jaepanganduse direktori Margus ?uravljovi sõnul võib süsteemiga liituda Sampo vahendusel tehtud vähemalt 50 000 krooni suuruse investeeringu kaudu. Teise võimalusena võib Sampo personaalpanganduse kliendiks saada säästutoote lepingu alusel, mis eeldab vähemalt tuhande krooni säästmist kuus ning seda vähemalt ühe aasta jooksul. Tuhandekroonine säästutoode võib olla elukindlustus, hoius või investeering.

Ka saab personaalpanganduse kliendiks inimene, kes on võtnud Sampost eluasemelaenu või liisingu vähemalt 300 000 krooni ulatuses.

Zhuravljovi sõnul on Sampo kehtestatud tingimused personaalpanganduses võrreldes konkurentidega soodsamad.

Nii Hansapanga suhtekorraldusjuhi Ando Noormetsa kui ka Ühispanga personaalpanganduse osakonna juhataja Natalie Tarro arvates pole Sampo personaalpanganduse näol kaugeltki tegu klassikalise süsteemiga.

Tarro sõnul ei löö Sampo leebete kriteeriumitega Ühispangalt kliente üle. ?Reeglina on nii, et kliendi kinnistamine panga külge sõltub kliendi endi rahulolust.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing