Uninet ähvardab Eesti Telefoni tänase pressiteate pärast kohtuga

07. detsember 2001, 15:34

Sidefirma Uninet võib kaevata kohtusse Eesti Telefoni (ET), kes teatas täna infonumbrile 1184 tehtavate kõnede olulisest hinnalangusest.

5. detsembrist asub teenusnumber 1184 Unineti võrgus, millest tulenevalt rakendab Eesti Telefon sellest kuupäevast numbrile 1184 helistamisel Unineti võrku tehtavate kõnede tasumäärasid, teatas ET.

Minutitasu Unineti võrku on normaalajal 34 senti, soodusajal 28 senti ja öösel 14 senti, seisab tänases ET pressiteates. Seni maksis igast sidevõrgust nimetatud numbrile helistamine 8 krooni 45 senti minut.

Unineti teleteenuste direktori Ardi Aolaidi sõnul on ET poolt tegemist äärmiselt kummalise käitumisega. ?Eesti Telefon arvab, et tema saab dikteerida hinda teenustele, mida ta ostab sisse Uninetilt,? rääkis ta.

Uninet müüb ET-le kõnealust teenust hinnaga 8,45 krooni ja ET müüb seda teenust edasi hinnaga 0,34 kr, ütles Aolaid.

ET läheb selgelt vastuollu ausa konkurentsi põhimõtetega ja ilmselt doteerib nimetatud teenust muude teenuste arvelt, lisas Unineti teleteenuste juht.

Eesti Telefon on sellel teemal saanud Sideametilt juba kaks ettekirjutust ja nüüd ilmselt riskib meiega kohtusse minna, kinnitas Aolaid.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing