Väikeeramute pilootprojekt edeneb jõudsalt

11. detsember 2001, 15:18

Linnavalitsus plaanib oma homsel istungil jagada Tiskre tee 22 a kinnistu 83 kinnistuks vastavalt kehtestatud detailplaneeringule.

Tegemist on endise Aaviku kinnistuga, kuhu juba järgmiseks suveks peaksid olema kerkinud väikeeramud. Praegu tegeleb linn hoolega piirkonna infrastruktuuride rajamisega, korraldatud on mitmeid riigihankeid.

Lähiajal on linnal kavas sõlmida arendajaga hoonestusõigusleping. 'Loodetavasti järgmise aasta mais on esimesed elanikud majadesse juba sisse kolinud,' ütles abilinnapea Heiki Kivimaa.

'Antud pilootporjekt on liikunud väga kiiresti ja seda tänu linna ja erasektori tõhusale koostööle', ütles Kivimaa. 'Linn soovib jätkata analoogsete projektide käivitamist ka teistes piirkondades,' lisas ta.

Volikogu kehtestas antud alale detailplaneeringu k a 6. septembril. Planeeritava ala suurus on 9 hektarit ning sinna on ettenähtud ehitada väikeeramuid. Tiskre oja ehituskeeluvööndisse on kavandatud haljasala ja terviserada.

Antud alale toimus kevadel hoonestusõiguskonkurs, mille võitis AS KMG ehitus. Esitatu pakkumine sisaldas erinevat tüüpi maju üldpinnaga 92,5 ruutmeetrit kuni 155,4 ruutmeetrit. Majade maksumus jääb hinnavahemikku 6891-7557 krooni ruutmeetrilt.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing