Eurovisioni toetuseks on laekunud 3 miljonit krooni piletitulu

17. detsember 2001, 17:18

Täna kell 17.00 lõppenud Eurovision 2002 piletioksjoni teise vooru järel on Eesti Televisioon müünud kokku 573 piletit ja kogunud sellega lauluvõistluse toetuseks ligikaudu 3 miljonit krooni, teatas ETV.

Pileti alghind on 4500 krooni. Kallimad piletid on omaniku leidnud 7700 krooniga. ?Oleme senise oksjoniga üldjoontes rahul,? ütles Eurovision 2002 produtsent Peeter Rebane. ?Positiivne on see, et Eestis leidub nõnda palju inimesi, kes soovivad aidata kaasa üle-euroopalise teleshow õnnestumisele sellega, et on ostnud pileti finaalkontserdile.

Rahandusministeeriumi hinnangul on positiivne see, et ETV on teeninud piletimüügist juba 3 miljonit krooni.

'Mida rohkem korraldajad suudavad piletitelt raha teenida, seda väiksemad on
riigi ja maksumaksjate kulutused Eurovisiooni lauluvõistluse korraldamiseks,' ütles rahandusministeeriumi nõunik Daniel Vaarik. 'Kolm miljonit krooni tulu on hea tulemus, arvestades sellelaadse piletimüügi süsteemi uudsust Eestis.'

Eurovision 2002 piletioksjoni kolmas viimane voor algab homme hommikul kell 10. Siis lähevad müüki viimased 217 piletit. Kolmas oksjonivoor lõppeb kolmapäeval, 19. detsembril. ?See tähendab, et homme ja ülehomme on viimane võimalus osta endale pääse Eurovisioni finaalkontserdile,? ütles Rebane.

Piletioksjon toimub internetioksjoni keskkonnas osta.ee. Kolmes oksjonivoorus müümata jäänud piletid lähevad järgmise aasta alguses müüki välismaal.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing