Pärnus avas uksed kaubanduskeskus Yasmina

17. detsember 2001, 08:12

Pärnus Port Arturi kõrval avas laupäeval uksed kahekorruseline, peatänava ja purskkaevuga kaubanduskeskus Yasmina, mis hakkab müüma kaupa kogu perele, kirjutab Pärnu Postimees.

Kunagise ööklubi UP ruumi ehitas kaubanduskeskuseks OÜ H-Dey. Firma juhataja Lyas Bouhouda ütles, et keskuses rendib müügibokse 19 firmat, neist seitse on Pärnu turul esimest korda. Töökoha leidis Yasminas ligi 50 pärnakat, sest enamik rentnikke palkas kohalikke.

Mõni Pärnu firma rajas Yasminasse filiaali, mõni kauplus, nagu Riia maanteel asunud kingapoeke Evero, kolis uude kaubanduskeskusse.

Kaubanduskeskusest saab osta naiste üleriideid nii Eesti tootjatelt kui näiteks Armani disaineritelt, meesterõivaid, jalanõusid, beebikaupa, pesu, sukki-sokke, aksessuaare, kosmeetikat, noorterõivaid, lilli, kassette ja laserplaate, väärismetallist ehteid, keraamikat ja kristalli.

Kaubanduskeskuses asuvad kohvik ja juuksuritöökoda. Majaesises parklas mahub peatuma 26 autot.

Yasmina naaberkaubamaja Port Arturi kaubakeskuse nõukogu esimees Kaido Kruusoja nentis, et Yasmina on teretulnud ettevõtmine. ?Algul mõtlesime, et uus äri hakkab meilt kliente ära võtma, aga nii see pole,? lausus Kruusoja.

Kruusoja sõnade kohaselt pole vähemasti ükski Port Arturi rentnik asju kokku pakkinud, et Yasminas edasi kaubelda.

?Mida rohkem äriettevõtteid ühte kohta kontsentreerub, seda enam on kaupmehed sunnitud kaubavalikut mitmekesistama ja võitja on kohalik klient,? arvas Kruusoja.

Kruusoja meelest oleks vaja terviklikult ja liiklusskeemi jälgides lahendada kaubamajade ümbruses parkimise probleem. ?Vaadake Port Arturi katuselt, mis toimub. See on täielik hullumaja ja autoõnnetuste sagedus tõestab seda,? rääkis Kruusoja.

Port Arturi uus kaubamaja on kavas avada aprillis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing