ETV näitab reklaami järgmise aasta lõpuni

20. detsember 2001, 08:20

Hoolimata riigikogu eilsest otsusest reklaam Eesti Televisioonist juulist alates kaotada, näitab ETV seniste lepingute järgi reklaami järgmise aasta lõpuni, kirjutab Eesti Päevaleht.

?ETV juhatusega arutades selgus, et reklaamiosakond on lähtunud kehtivatest õigusaktidest,? ütles ringhäälingunõukogu esimees Tiit Sinissaar. ?Reklaamilepinguid on sõlmitud järgmise aasta lõpuni, ETV kinnitusel on lepingute kogumaht hetkel 16,5 miljonit krooni.?

Juhatus peab astuma kõik sammud, et reklaami näitamine lõpeks seaduses öeldud kuupäeval, lisas Sinissaar. ?Samas saab seaduseklauslit tõlgendada erinevalt.?

Tuntud reklaamiagentuuri juht ütles, et tal on ETVga järgmise aasta lõpuni sõlmitud viie miljoni kroonine leping, kus sisalduvad ka sanktsioonid.

ETV reklaamidirektori Rivo Saarna sõnul võib lepingute maht järgmiseks aastaks suureneda. ?Aastast pikemate lepingute tegemine oleks pahatahtlik.?

Even Tudeberg reklaamifirmast Guvatrak ütles, et neil on ETVga mõne miljoni krooni eest lepinguid. ?Tööd kavandatakse aasta kaupa, mida jutud ei muuda.? Ta uskus, et lepingud võidakse katkestada. ?Seda käsitletakse kui paratamatust, vaevalt nõudeid kerkib.?

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing