Uuel aastal Äripäevalt tosin raamatut

Margus Sanglepp 21. detsember 2001, 00:00

Sisult on raamatud suunatud eelkõige ettevõtlikele inimestele ja edastavad praktilisi nõuandeid, arvestades kohalikke kogemusi. Raamatute autoriteks on peamiselt Eesti tunnustatud spetsialistid, tõlkekirjanduse osakaal tuleb väike.

Äripäeva Raamatuklubiga saab liituda era- või juriidiline isik, kes on vormistanud vähemalt kolmekuulise Äripäeva tellimuse. Raamatuklubi näol tahamegi pakkuda lisaväärtust eelkõige Äripäeva tellijatele, kelleni klubiraamatud jõuavad alati esimesena ja loomulikult soodushinnaga. Kirjastame ka raamatuid, mida saavad tellida üksnes klubi liikmed. Klubiga on juba soovinud liituda ligikaudu poolteist tuhat inimest, kellele neil päevil saadeti tasuta raamat Hansapanga juhist Indrek Neiveltist. Raamatuklubi uue aasta plaanidesse mahub palju huvitavat ja õpetlikku lugemist, näiteks Kaur Kenderi ?Kuidas kirjutada tekste??, Kaido Einama raamat kodubüroo asutamisest ja Laine Simsoni ?Kuidas koondada töötajaid??.

Soovin kõigile Äripäeva tellijatele tegusat uut aastat ja aega lugemiseks ? pideva enesetäiendamiseta on konkurentsis raske püsida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. November 2011, 09:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing