Reformierakonna esimees Siim Kallas, kes täna president Arnold Rüütliga kohtumas käis, ütles Kadriorust tulles, et Reformierakond ei poolda erakorralisi valimisi, teatab Postimees Online.
Kallas ütles, et Reformierakond tahab ise kanda valitsusvastutus, kuid ta ei soovinud öelda, kellega koostöö võimalikuks saab ning kelle 51 häält parlamendis enamuse saavad.
Kallas ei välistanud, et ka kolmikliit võib uuesti koostööd alustada.
Laupäeval toimub Reformierakonna volikogu, kus erakond võtab suuna edasise tegutsemise kohta. Kallase hinnangul saab järgmise nädala alguses selgust, kes koostööd tegema hakkavad.
Järgmisena külastab presidenti Kadriorus Mõõdukate aseesimees Eiki Nestor.
Seotud lood
Maailmamajanduse jõujooned on kiiresti muutumas – seda tõestab BRICSi ja lääneriikide majanduste mahu pikajaaline võrdlus. Tektoonilised muutused globaalses majanduses toovad arvatavasti kaasa ka suured muutused geopoliitikas ja maailma finantskorras.