22. aprill 2002 kell 10:04

Alanud nädala kinnisvarauudised

Mõned olulisemad kinnisvaraäriga seotud sündmused, mis leiavad aset ajavahemikus 22.?28. aprill.

* 22. aprill - osalevad Kommunaalameti teedespetsialistid hotelli Olümpia konverentsisaalis toimuval SIGMA teabeüritusel teedeehitajatele, tellijatele ja projekteerijatele teemal 'Uued materjalid teedeehituses - DENSIPHALT - mis see on ja kus seda kasutatakse?' Teabepäeva korraldajaks on AS Baltifalt ja Eesti Asfaldiliit.

* 23. aprill - lõppeb avalduste vastuvõtmine isikutelt, kes soovivad kandideerida Riigi Maa-ameti siseaudiitori ametikohale.

* 24. aprill kell 10 - Võru kultuurimaja Kannel sinises saalis Võru Maavalitsuse ja Pihkva Oblasti Administratsiooni korraldatud seminar 'Kuidas ajada äri Pihkva Oblastiga'.

* 24. aprill kell 17 - projekti Väärtus loeng muinsuskaitsest Kodulinna majas. Lektor Boris Dubovik.

* 24. aprill kell 10 - Harju maakonna planeerimiskomisjoni istung toimub maavalitsuse hoovipealses majas.

* 24. aprill - Tartus lõpeb Kaunase pst 21a ja 21b kruntide ja lähiala detailplaneeringu avalik väljapanek.

* 24. aprill - Tartus lõpeb N.Lunini 13 ja lähiala detailplaneeringu avalik väljapanek.

* 25. aprill kell 10 - Järvamaa keskkonnateenistus korraldab Koeru vallas Jõekülas metsapäeva metsaomanikele ja muidu metsahuvilistele. Arutlusele tulevad teemad on hooldusraied ning metsuuendamine. Osalistele räägitakse väärielupaikadest ning käiakse nendega ka tutvumas.

* 25. aprill - Pihkva oblasti administratsioon korraldab Tartus Aleksandri tn 14 seminari, mis tutvustab Tartumaa, Jõgevamaa ja Ida-Virumaa ettevõtjatele ärivõimalusi Pihkva oblastis.

* 25. aprill kell 13.30 - Rootsi-Mihkli kirikus pressikonverents interjööri renoveerimistööde vastuvõtust.

* 26. aprill kell 11 - Tartus EPMÜ metsandusteaduskonna majas (Kreutzwaldi 5) tutvustatakse metsanduse arengukavale koostatud strateegilise keskkonnamõju hinnangut.

* 26. aprill kell 11 - Võru maakonna planeeringu pidulik allakirjutamine maavalitsuses.

* 26. aprill kell 16 - Vändras koguneb Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) nõukogu. Päevakorras on KIK-i 2001. aasta tegevus- ja finantsaruande kinnitamine ning 2002. aasta eelarve täpsustamine, arutatakse KIK-i rolli ISPA ja tulevikus Ühtekuuluvusfondi projektide arendamisel.

* 26. aprill - Põlva maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna saalis Euroopa Liidu koolitus omavalitsustele, külavanematele ja aktivistidele.

* 26. aprill - Lääne maakonna arengukonverents 'Väärtuslikud maastikud' Matsalu looduskaitseala keskuses Penijõe mõisas.

* Sel nädalal alustatakse uue korterelamu ehitust ja müügitegevust uuselamukvartalis Viimsi keskuses, Nelgi tee 3. Hinnad uues korterelamus algavad 12 000 kr/m², mis on peaks tagama elamu kiire läbimüügi. Täpsem info www.uusmaa.ee

Ülevaate koostas Äripäev koos kinnisvarafirmaga Uus Maa.

Hetkel kuum