Tarmo Riisenberg • 3. mai 2002 kell 11:44

Homme antakse kätte Kaubanduskoja aumärgid

Homme aset leidval Kaubandus-Tööstuskoja kevadballil antakse kätte 2002 aastal annetatud Kaubanduskoja aumärgid.

Oma 12. aprilli istungil otsustas Kaubandus-Tööstuskoja juhatus omistada Kaubanduskoja I klassi aumärgi ettevõtjatele: Tiit Vähi"le (Silmet Grupp AS), Arvo Kivikas"ele (Ilves-Extra AS) ja Hannes Tamjärv"ele. Otsustati anda ka üks II klassi aumärk - Tallinna Sadam AS juhatuse esimees Riho Rasmannile.

Kaubandus-Tööstuskoja aumärk on austus- ja tunnustusavaldus inimestele, kes on mänginud olulist rolli Eesti ettevõtluskeskkonna kujundamisel ning kelle isiklikke saavutusi ettevõtluses saab seada eeskujuks.

Tiit Vähi teenete hulgast tõstab Kaubanduskoja juhatus esile Eesti majanduselu ja eriti regionaalse ettevõtluse edendamist.

Arvo Kivikasele avaldab Kaubanduskoja juhatus tunnustust Eesti majanduselu arendamise eest ja kõrge kvaliteediga Eesti toodetele hea rahvusvahelise maine kujundamise eest.

Hannes Tamjärve tänab Kaubanduskoja juhatus Eesti majanduselu arendamise eest ja eriti Eesti panganduse ülesehitamise eest.

Riho Rasmannile avaldab Kaubanduskoja juhatus tunnustust Eesti majanduselu arendamise eest ja eriti Tallinna Sadama efektiivsemaks ning kasumlikumaks muutmise eest.

Hetkel kuum