Ülo Toomsalu • 3. mai 2002 kell 6:13

PM: Selveritest kaob juunist kliendikaardi soodustus

Juunist asendab Selverites viieprotsendist soodustust andva Kaubamaja kliendikaardi kõiki gruppi kuuluvaid poode hõlmav uus Partnerkaart.

Tallinna Kaubamaja kontserni juhatuse esimehe Raul Puusepa sõnul jäävad soodustused senisel tasemel kehtima ainult Tallinna ja Tartu Kaubamajas, Selveris minnakse aga üldise hinnataseme langetamise teed, kirjutab Postimees. ?Püüame vabaneda oma kalli kaupluse mainest ja seetõttu ei alandata Selverites mitte üksikute kaupade, vaid kogu sortimendi hindu,? lausus ta.

Üldine hinnalangus peaks Selverites jääma kuue protsendi piiresse. ?Oleme seda arvutades võtnud aluseks Eesti Konjunktuuriinstituudi koostatava neljaliikmelise pere toidukorvi ning kõrvutanud seal oma seniseid ja tulevasi hindu, mille keskmine vahe peaks olema 6,19 protsenti,? rääkis Puusepp.

Seda, et kliendikaardiga saadava soodustuse kadudes kaotaks kett ka kliente, kontsern ei karda. Pigem loodetakse muutustega endale kliente juurde saada ning selle nimel ollakse Puusepa kinnitusel valmis ka rohkem hinda alandama.

Soodustused Selverites kliendikaardi omanikele tema sõnul siiski ära ei kao. Järjest enam hakatakse rakendama üksikute kaupade pidevat allahindlust ning teise boonusena pakutakse kaardiomanikele võimalust koguda punkte, millega osaletakse erinevatel loosimistel.

Hetkel kuum