Ülo Toomsalu • 18. juuli 2002 kell 8:25

Pärnu PM: Lepa keskus hääletati üle linna teenindajaks

Pärnakad valisid linna parimaks teenindajaks kohalikule ärimehele Elmar Lepale kuuluva kaubanduskeskuse.

Reklaamibüroo Pretty koos Pärnu linnavalitsusega andis kahe ja poole nädala jooksul linlastele ning külalistele võimaluse hääletada Pärnu viisakate teenindusasutuse poolt. Esikoha 350 eelistajaga endale nabinud Lepa kaubakeskus edestas üsna tihedalt kannul käinud Pärnu postkontorit 23 häälega, kirjutab Pärnu Postimees.

Pretty esindaja Ranno Künnapi sõnade järgi oli seda aga võiduks rohkem kui küll ja kaubakeskus võitu igati väärt.

Eile hommikupoolikul andis abilinnapea Erni Metsal Lepa kaubakeskuse omanikule Elmar Lepale kätte võitu märkiva tunniskirja. Metsal ütles, et eks linnavalitsuski ole huvitatud rahva arvamusest teeninduse kvaliteedi kohta ja kitsaskohti saab lahendada vaid neid teades.

Lepp muretses, et Pärnus on väheseks jäänud pärnaka rahakotil põhinevaid kaubamajasid. Tema arvates kerkib Soome kapitalil püsti pandud keskusi Pärnus liiga sagedasti. Sellest hoolimata tahab Lepp oma perega jätkata kaubamaja toidupoe laiendamist ja kunagi pilvelõhkujagi valmis ehitada.

Hääletajad kiitsid postkontori töötajate kiirust ja korrektsust, teenuste laia valikut ja uue süsteemi sujuvust. Kuid leiti ka, et pensionipäeval on järjekorrad pikad ja istumistoole vähe.

Saare apteegi puhul tõid vastajad välja head asukohta, murede korrektset lahendamist ja müüjate lahkust. Sooviti vaid, et apteek kauem lahti oleks.

Hetkel kuum