Ülo Toomsalu • 18. juuli 2002 kell 8:26

Virumaa Teataja: Rakvere Selver avab septembris uksed

Rakveres Laada tänavas kerkib suur ja uhke kaubanduskeskus, mille ruumes avab septembris uksed ka A-Selveri ASile kuuluv kauplus.

Umbkaudu 5000 ruutmeetri suuruse pindalaga kaubanduskeskuse haldaja ja omanik on Rakvere firma OÜ Helter Kaubandus, kirjutab Virumaa Teataja.

Toidu- ja tööstuskaupasid pakkuv Selver avab keskuses 1200ruutmeetrise müügisaaliga kaupluse.

?Umbes neljandik müügipinnast eraldatakse tööstuskaupadele, ülejäänu jääb toiduainete tarvis,? teatas A-Selveri ASi arendusdirektor Ain Taube. ?Me loome rakverlastele ka 35 uut töökohta.?

Teatavasti määrab ostjate huvi suures osas pakutavate kaupade hinnatase ja see on Rakveres juba välja kujunenud. Pole saladus, et hinnad on siin madalamad kui näiteks Tallinnas.

?Selveri laienemisega on kaasnenud meie ostumahtude oluline kasv ja sellega seoses oleme saavutanud madalamad sisseostuhinnad, mistõttu saame klientidele ka Rakveres konkurentsivõimelist hinda pakkuda,? teatas A-Selveri ASi juhataja Urmo Vallner.

Urmo Vallner ütles Virumaa Teatajale, et kuigi konkurents Eesti turul on suurenemas, ei tea meie turul tegutsejad veel, mida päris konkurents endast kujutab.

?Muidugi on Rakveres väga tugevad tegijad kohal, Gross näiteks, aga me oleme sellega arvestanud,? on Vallner optimistlik.

Potentsiaalse klientuuri mugavamaks teenindamiseks rajab OÜ Helter Kaubandus kaubanduskeskusesse ka 125-kohalise maa-aluse parkla, mis on omaette väärtus ja vähendab kindlasti Rakvere turuplatsi koormust.

Hetkel kuum