Täna investeerimismessil esinenud investeerimisasjatundjad tõdesid, et insider-tehingute puhul on pendel liikumas ühest äärmusest teise.
Investeerimispanga LHV partner Rain Lõhmus ütles, et kui varem oli turg alareguleeritud, siis uue seaduse järgi on see liiga reguleeritud. ?Rääkisin täna Indrek Neiveltiga ja ta avaldas kahtlust, kas ta peaks üldse aktsiaid omama,? ütles Lõhmus. Tema sõnul ei oma paljude Euroopa tippfirmade juhid seetõttu oma firma aktsiaid, et on risk teha valel ajal tehinguid.
Finantsinspektsiooni juht Andres Trink ütles, et tõepoolest on pendel liikumas ühest äärmusest teise. Samas ütles ta, et vajalik on mängureeglid paika panna. Panna paika reeglid, millal on info käsitletav siseinfona ja millal mitte.