ÄP fototoimetus • 16. oktoober 2002 kell 22:00

Valimisnimekirjad saab tellida mobiilile

Tallinna valijatel on käesoleval nädalal võimalik tutvuda Tallinna kohalike valimiste nimekirjadega Radiolinja Infomenüü teenuse abil.

Teenus on mõeldud kasutamiseks pealinlasele, kes soovib saada täielikku ülevaadet oma elukohas kandideerivatest isikutest või kes on valima minnes unustanud oma soosiku nime või kandidaadinumbri ning soovib seetõttu pilgu peale visata valimisnimekirjale.

Infomenüüst SMSiga valimisinfo saamiseks tuleb helistada teenuskoodile *100#. Hetke pärast kuvatakse mobiili ekraanile märksõnade loetelu menüüna. Menüüs saab liikuda ja valikuid teha telefoni klaviatuuri abil. Valides 1 ? valimisnimekirjad Tallinnas ?, avaneb valimispiirkondade loetelu.

Tallinlasest klient saab valida oma elukohajärgse valimisringkonna (Haabersti, Kesklinn, Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinn) ning seejärel talle sümpatiseeriva erakonna (Keskerakond, Reformierakond, Mõõdukad, Rahvaliit, Pensionäride Erakond, Ühendatud Rahvapartei, Isamaa, Vene-Balti Erakond, VL Sotsiaalne ja Demokraatlik Tallinn, Res Publica, üksikkandidaadid). Menüüst saab tellida konkreetse erakonna täieliku valimisnimekirja vastavas piirkonnas või siis näiteks ainult esimesed kaheksa kandidaati. Vastus saabub tekstisõnumina.

Infomenüü teenus on kättesaadav kõikidele Radiolinja klientidele.

Autor: ÄP

Hetkel kuum