Viktoria Korpan • 29. oktoober 2002 kell 22:00

Põldsammi mobiilifirma tuleb turule järgmisel aastal

Põldsammi sõnul on Vertelson Haldus juba ammu alustanud ettevalmistustöid, mis käivad praegugi. ?Teenuste pakkumist sel aastal alustada pole mõtet,? märkis Põldsamm.

Vertelson Haldus hakkab pakkuma mobiilsidekõneteenust nii lepingu kui ka ettemaksukaartidega, samuti muid lisateenuseid, millest Põldsamm ei soovinud veel täpsemalt rääkida. Põldsammi kinnitusel ei tule ta turule Vertelsoni kaubamärgi all, rohkem ei saa praegu veel aga öelda. Aktsiaemissioon pole veel lõppenud, investorite nimesid ei saa samuti veel avalikustada.

Eile korralist koosolekut pidanud Riigi Infokommunikatsiooni Sihtasutuse (RIKS) nõukogu rahuldas juhatuse liikme ja tegevdirektor Peep Põldsammi tagasiastumispalve.

Nõukogu otsustas määrata RIKSi uueks juhatuse liikmeks Avo-Rein Terepingi, kes jätkab ka kliendihalduse direktori ülesannete täitmist. Juhatuse liikme ja tegevdirektori koha üleandmiseks juhatuse esimehele ja uuele juhatuse liikmele ning käimasolevate projektide lõpetamiseks sõlmitakse Peep Põldsammiga tähtajaline nõuniku leping kuni aasta lõpuni.

RIKSi nõukogu kiitis heaks ka juhatuse esitatud kolmanda kvartali tegevusaruande, tõstes esile RIKSi poolt saavutatud tulemusi koostöö arendamisel Soome erisidevõrkude operaatoriga. Nõukogu andis heakskiidu ka kavandatavatele RIKSi ja Soome erisideametkondade koostööprojektidele.

Hetkel kuum